Klub Tańca Sportowego

Klub Tańca Sportowego Imperia to obecnie najlepszy klub tańca towarzyskiego w Małopolsce

Od początku istnienia kładziemy nacisk na wysoką jakość i profesjonalizm prowadzonych zajęć oraz indywidualną opiekę nad każdym jej uczniem. Nasi tancerze są regularnie powoływani do Kadry Polski oraz mogą pochwalić się kilkunastoma medalami Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych; począwszy od juniorów po pary seniorskie; zwycięstwami turniejów WDC czy Grand Prix Polski oraz tytułami międzynarodowymi takimi jak Mistrzostwo Świata w 10-tańcach, Vice-Mistrzostwo Europy i Świata w tańcach standardowych czy zdobycie najwyższej międzynarodowej klasy „S” w sportowym tańcu towarzyskim. Właścicielem szkoły jest Cezary Szymański – wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim oraz finalista Mistrzostw Europy.

Regularnie organizujemy szkolenia z międzynarodowymi trenerami i szkoleniowcami, prowadzimy zgrupowania i obozy dla dzieci i młodzieży o charakterze taneczno – sportowym oraz rekreacyjnym starając się tym samym zachęcić swoich tancerzy do rozwijania swoich umiejętności poprzez zdobywanie cennego doświadczenia, które może otworzyć im drogę do wielkiej kariery.

Prowadzimy zajęcia zarówno dla tancerzy sportowych, jak i początkujących, grup dziecięcych, młodzieżowych, seniorskich oraz zajęcia dla dorosłych. Pełna oferta naszej szkoły tańca znajduje się w zakładce Oferta.

Kontakt

Telefon: 791 373 610

E-mail: imperia.klubtanca@gmail.com

logo

Klub Tańca Sportowego IMPERIA,

ul. Sikorki 21c, Kraków

Telefon: 791 373 610,

E-mail: imperia.klubtanca@gmail.com

Śledź nas na