Nasza kadra

Trenerzy

Cezary Szymański

Właściciel Klubu Tańca Sportowego Imperia/ Trener tańców standardowych

Aktualny finalista Mistrzostw Świata WDC par dorosłych, II-Vice Mistrz Polski par dorosłych, Akademicki Mistrz Polski, półfinalistą Blackpool Dance Festival i International Championships, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, finalista oraz medalista turniejów rangi WDSF oraz Grand Prix Polski w tańcach standardowych.

Od 18 lat swoją wiedzę poszerza u najlepszych szkoleniowców w Polsce i Europie takich jak: Mirko Gozzoli, Fabio Selmi, Alessia Betti czy Christopher Hawkins.

Od wielu lat pracuje z parami sportowymi; jego podopieczni są wielokrotnymi zwycięzcami i medalistami Mistrzostw Polski, finalistami Mistrzostw Świata oraz zajmują wysokie lokaty na najbardziej prestiżowych turniejach tańca na świecie takich jak Blackpool Dance Festival, International Open Championships, UK Open Championships czy German Open Championships.

Taniec to zdecydowanie jego największa życiowa pasja.

Julia Domaradzka

Trenerka tańców standardowych

Aktualna finalistka Mistrzostw Świata WDC par dorosłych, II-Vice Mistrzyni Polski par dorosłych, Akademicka Mistrzyni Polski, półfinalistka Blackpool Dance Festival i International Championships, wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, finalistka oraz medalista turniejów rangi WDC oraz Grand Prix Polski w tańcach standardowych.

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej "S". Od wielu lat doskonali swoje umiejętności, pracując z najlepszymi trenerami w Polsce i na Świecie.

Od kilku lat pracuje z parami, przekazując im swoją taneczną wiedzę i pasję nieustannie pogłębiając swoje doświadczenie.

Michał Maj

Trener tańców latynoamerykańskich

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej "S", trener, szkoleniowiec z zakresu tańców latynoamerykańskich.

Od ponad 20 lat poszerza swoją wiedzę pod okiem czołowych trenerów z Polski i zagranicy takich jak: Carolyn Smith czy Olga Urumova.

Vice Mistrz Polski w Tańcach Latynoamerykańskich , zwycięzca Pucharu Polski, Finalista Otwartych Mistrzostw Polski, Finalista Mistrzostw Polski Południowej, Półfinalista Akademickich Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych, medalista i finalista turniejów cyklu Grand Prix Polski.

W klubie odpowiedzialny jest za naukę tańców latynoamerykańskich, a jego podopieczni to między innymi medaliści Mistrzostw Polski oraz pary regularnie zdobywające czołowe lokaty w turniejach na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym.

Natalia Maj

Trenerka tańców latynoamerykańskich

Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej "S". Pierwsze taneczne kroki stawiała w Dąbrowie Górniczej następnie przez lata na parkietach w Polsce i na świecie. Doskonaliła swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów z polski i zagranicy.

Mistrzyni Okręgu Małopolskiego, Finalistka Akademickich Mistrzostw Polski, finalistka Mistrzostw Polski Centralno-Wschodniej, wielokrotna zwyciężczyni Turnieju o Puchar Wieczystego, medalistka i finalistka turniejów Open, Grand Prix Polski czy WDC.

Od kilku lat pracuje z parami przekazując im swoją taneczną wiedzę. Poza nauką tańców latynoamerykańskich  jest odpowiedzialna za doskonały wygląd tancerzy KTS Imperia. Wykonuje profesjonalne projekty strojów zarówno damskich jak i męskich, dzięki temu zapewnia każdemu naszemu tancerzowi opiekę w tej dziedzinie.

Szkoleniowcy

Aneta i Łukasz Pawlak

Mistrzowie Polski Par Zawodowych WDC World Professional Standard Championships, Trzykrotni półfinaliści Mistrzostw Europy Zawodowców, Półfinaliści Mistrzostw Świata Professional Standard.

Licencjonowani sędziowie, trenerzy i szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem, cieszący się doskonałą opinią i wieloma sukcesami swoich wychowanków. Wśród uczniów Państwa Pawlak znajdują się wielokrotni finaliści i mistrzowie Polski amatorów i par zawodowych, wicemistrzowie Europy oraz zawodnicy zajmujący wysokie pozycje w światowym rankingu, reprezentujący Polskę na najbardziej prestiżowych turniejach tańca towarzyskiego na świecie.

Andrzej Suchocki i Natalia Piecewicz

Aktualni Mistrzowie Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotni Mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich, Vice- Mistrzowie Otwartych Mistrzostw Świata w kategorii Professional Rising Stars Latin Blackpool, finaliści Pucharu Europy. Zwycięzcy, medaliści i fnaliści najwiekszych turniejów w Polsce i na świecie.

Trenerzy i szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem. Wśród ich wychowanków znajdują się wielokrotni medaliści i finaliści Mistrzostw Polski. Licencjonowani sędziowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Opieka

Aneta Budzik

Mgr fizjoterapii, ukończyła studia na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczona tancerka, z najwyższą krajową klasą taneczną. Swoje wieloletnie doświadczenie taneczne przekłada podczas pracy z naszymi podopiecznymi. Ukończyła kurs kinesiology taping, kurs instruktora fitness, zajmuje się również terapią punktów spustowych, wykonuje masaż klasyczny, sportowy oraz relaksacyjny.

Dzięki pasji jaką jest taniec i doświadczeniu zawodowemu jeszcze lepiej jest w stanie zrozumieć i skupić się na potrzebach oraz wymaganiach jakie stawiają przed nią osoby uprawniające taniec sportowy. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a przez odpowiednie ćwiczenia i formę treningu każdy jest w stanie znacznie poprawić swoje wyniki.

Kontakt

Telefon: 791 373 610

E-mail: imperia.klubtanca@gmail.com

logo

Klub Tańca Sportowego IMPERIA,

ul. Sikorki 21c, Kraków

Telefon: 791 373 610,

E-mail: imperia.klubtanca@gmail.com

Śledź nas na